رد شدن به محتوای اصلی

فریاد دادخواهی ما ستم کشیدگان بر سر ذهنیت کژ و بیمار ایرانی

زمانی که ما می گفتیم اشتباه بود و هر وصله ای به ما ربط داده می شد، وقتی می گفتیم کیه که صدای آرش صادقی باشه، کیه که صدای گلرخ ایرایی باشه، کیه که صدای زینب جلالیان باشه و...، همه چیز سکوت بود، اما چه طوره که دختران خیابان انقلاب به محض دستگیری، یک وکیل سابقه دار مشهور در جامع بین المللی وکالت آنها را بر عهده می گیره ؟؟ چرا ؟ چون آرش صادقی مخالف کل رژیم است، با اصلاح طلب ها جور نیست و آنها را قبول نداره ؟


شما وکلایی که در حال حاضر به دفاع از حقوق پایمال شده‌ ی زندانیانی که از سوی رسانه‌ ها در بوق و کرنا شدند، می‌ پردازید و نطق حقوق بشری می‌ کنید، چرا در مورد زندانیان سیاسی گمنام سخنی به میان نمی‌ آورید ؟! چرا زمانی که یکی از زندانیان سیاسی اوین بودید و بیانیه صادر می‌ کردید، تنها نام اصلاح‌ طلبانی که در جلسه حضور داشتند را قید می‌ کردید و بقیه‌ ی افراد حاضر در جلسه، به دلیل مخالفتشان با کلیت رژیم جمهوری اسلامی) را قلم می‌ گرفتید ؟!

چرا زمانی که هنوز نام من چندان در رسانه‌ ها مطرح نشده بود و خانواده‌ ی من در‌ به‌ در به دنبال وکیل بودند و برای خانواده‌ ام پیغام می‌ فرستادید و بهانه می‌ آوردید که آتنا به قاضی صلواتی توهین کرده و ما نمی‌ توانیم وکالتش را بپذیریم و هتا یک بار گوشی تلفن را به روی من قطع کردید !! چه شد که پس از اینکه نام من در بسیاری از جوامع بین‌ المللی مطرح شد، به یک باره سیلی از درخواست‌ ها برای پذیرش وکالت من مطرح شد ؟!


چرا زمانی که در مورد پرونده‌ ی یکی از زندانیان غیر امنیتی که مرتکب قتل و به اعدام محکوم شده بود و مسئله را مطرح کردم، در پاسخ گفتید آتنا جان در شان و منزلت تو نیست که از این افراد حمایت کنی !! گویی حقوق بشر برای شما آنجا معنا پیدا می‌ کند که افراد و موضوع مورد نظر در بوق و کرنا شده باشند، در غیر این صورت، در منزلت خود نمی‌ دانید که ورود پیدا کنید !! همین است که حکومت مستبد ایران، ۳۹ سال است سوار بر دوش "مردمیست که نه رسانه‌ ای دارند و نه حمایتی می‌ شوند" از سوی شما وکلای به ظاهر مدافع حقوق بشر !!

نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

عبدالسلام: حمله ما به شما نه به دلیل خوردن خوک و شراب، بلکه برای دفاع از خودمان است

تروریست الله پرست "صلاح عبد السلام"، تنها بازمانده ی گروهک تروریستی یورشگر مرگبار ۲۰۱۵ در پاریس، از یورش تروریستی در فرانسه دفاع و برای نخستین بار آن را توجیه کرد !!


این تروریست الله پرست که گفته بود می‌ خواهد برای دومین بار سکوت خود را بشکند، روز پنج‌ شنبه ۷ اُم تیر، اجازه یافت تا از سلول فوق امنیتی خود در زندان "فلوری مروژیس" خارج و برای دقایقی با قاضی ضد تروریسم در دادگاه پاریس روبرو شود. عبد السلام، یورش تروریستی را "دفاع از خود" قلمداد کرد و به قاضی گفت:

"ما به دلیل این که شما خوک می‌ خورید، شراب می‌ نوشید یا موسیقی گوش می‌ دهید، به شما یورش نمی آوریم، بلکه الله پرستان در برابر کسانی که به آنها یورش می آورند، از خود دفاع می‌ کنند".

صلاح عبد السلام یکی از متهمان اصلی و تنها مظنون بازمانده ی یورش تروریستی در ۲۲ اُم آبان ماه ۱۳۹۴ برابر با ۱۳ اُم نوامبر ۲۰۱۵ است که در سالن باتاکلان پاریس پایتخت فرانسه و سن دنی در شمال این شهر انجام شد. این گروهک الله پرست وابسته به داعش، با یورش مسلحانه به این دو نقطه، مردم عادی را به رگبار بسته و ۱۳۰ تن را کش…

اخلاق ستیزان انقلابی

دکتر باهری وزیر به اصطلاح دادگستری پیشین پس از شورش ۵۷، در گفتگویی با دانشگاه هاروارد که هنوز خشم و سرخوردگی ناشی از شکست در میان رجال پیشین قوی بود و گاهی از شاه مهربانانه سخن نمی گفتند، پیرامون شخصیت پادشاه می گوید:

"شاه مرد ملایم و با نرمشی بود. این خصوصیت اخلاقی ملایمت و نرمش شاه موجب می شد که در برخوردش با اشخاص خیلی مودب و خیلی با نزاکت باشد. هیچ گاه از شاه خشونت در روبروی اشخاص ندیدم. به ندرت واقعن. شاه در نتیجه ی این وصف نرمش و ملایمت، انتقامجو نبود. در برابر کسانی که معارضش بودند، تنها به این حد اکتفا می کرد که مصدر کار نباشند و موثر در کارها نباشند. به محض این که مخالفین را برکنار می کرد و برکنار می دید از مصدر کار و قدرت، بهشان کمک از نظر مالی می کرد".

سپس نمونه هایی از تیمسار "ریاحی، درخشش، مکی و شاهپور بختیار" می زند.

- این فضیلت های اخلاقی را بسنجید با عمام خونخوار امت یا خلفش
به تازگی باب شده که افرادی که مانند سوسک و عنکبوت از دیوار رایزنی آمریکا بالا می رفتند و آبروی یک ملت را می بردند و در بی ادبی و وحشی گری کم نظیر بودند، با استناد به چند برگ از خاطر…

"حبیبه باقر خاله" مادر "امید دانا"، از توابان مجاهدین خلق بوده است

به تازگی ویدیوی افشاگری دیگری علیه مزدور زباله ی سیاسی رژیم به نام امید دانا از سوی برگه ی ف. بوکی "دهه ی پنجاهی ها" ساخته و منتشر شده است که بر اساس اسناد و مدارکی تازه و غیر قابل انکار، ابعاد تازه تری از این عصاره ی عقده های خودشیفتگی و حقارت را به نمایش می گزارد.

در بخشی از این مستند افشاگری، به خانواده ی امید شریفی دانا پرداخته می شود و با اشاره به مادر، پدر و دو برادر وی، به ترتیب نام آنها را به عنوان "گلی باقر خاله"، "کریم الله شریفی دانا"، "امیر علی شریفی دانا" و "احسان شریفی دانا"، روابط سیاه و ریشه دار این خانواده ی هوادار رژیم را برملا می سازد.

پدر امید دانا به نام کریم الله شریفی دانا فرزند "قلی" !!، ظاهرن تنها آپاراتچی سینماست و جالبست بدانید که بخشی از وظیفه های کاری یک آپاراتچی سینما، تدوین و ویرایش فیلم ها و به معنای ساده تر، "سانسور" می باشد. مادر وی نیز، پیشتر یکی از توابان گروهک تروریستی مجاهدین خلق بوده است و نام سازمانی وی در گروهک "حبیبه" می باشد. سازمان تروریستی مجاهدین خلق همچنین، ن…