رد شدن به محتوای اصلی

تحریم یا جنگ؛ مسئله اینست: کفتارهای جمهوری اسلامی و دارو بازی

دسته ای دیگر از اوباشان اینترنتی جمهوری اسلامی، آن زباله هایی هستند که با خروارها ادعای سیاسی و ژست روش عنفکری و چسباندن خود به چهره های برجسته ی سیاسی و برانداز رژیم، زور می زنند تا برای خود رزومه ای پوچ و غیر مستند دست و پا کنند و به خورد گله های پیروی خود بدهند.


این دسته از افراد، همیشه به شکلی میانه رو ظاهر می شوند که یعنی رعایت حق و اعتدال را هم می کنند.

از شگردهای آنان، یکی به نعل و یکی به میخ زدن است و همگی یک بدبختی ویژه ی دیگر را هم یدک می کشند و آن اینست که خوب می دانند چه کسانی علیه آنان دست به افشاگری می زنند و از اینرو، نمی توانند ماتحت خود را از وبلاگ من با ملیون ها بازدید، رها ساخته و در مقر امنی بنشانند !! آنها هتمن و همیشه از خوانندگان پر و پا قرص وبلاگم هستند و اینقدر می نویسم تا حسابی و تا قطره ی آخرتان هم بسوزد !!

این دجالان خمینی زاده، نه تنها با اسراییل و یهودیان دشمنی دارند، بلکه هیچ کاری هم به دین و اعتقادات تحمیلی اسلام اهریمنی ندارند. در عین حال، خود را از سینه چاکان فرهنگ باستانی و زرتشتی ایران جا می زنند و با به راه انداختن تارنما و برگه، تلاش می کنند به مخاطب اینگونه القا کنند که چه قدر به ایران باستان اهمیت ویژه می دهند، در حالی که نه کوچک ترین نقدی به الله پرستان تازی متجاوز به این کشور می کنند و نه از دین خونریز اسلام کوچک ترین انتقادی می کنند.


خیلی هم خود را مبادی آداب نشان می دهند و با زدن کراوات که یکی از الزامات مردم فریبی آنهاست، با چند دری وری سطحی، مخاطب را متوجه می کنند که یعنی با اسلام و جمهوری اسلامی هیچ میانه ای ندارند !!

آنها هم با اسلام کاری ندارند و هم با اسراییل و یهودیان دشمنی دارند و هم به سبک پوسیده ی پان ایرانیسم حکومتی، دم از ایران و ایرانی گری بسیار غلیظ و تهوع آوری می زنند. تلاش آنها از این رهگزر آنست که بگویند ما به عنوان اپوزوسیون پلاستیکی نیز، هم می توانیم مخالف اسراییل باشیم و هم موافق هیتلر و هم یهودی ستیزی کنیم و هم آن را پشت میهن پرستی و آزادی بیان و حقوق بشر پنهان کنیم؛ هم می توانیم نژاد پرست و فاشیست باشیم و هم با رویکردهای جمهوری اسلامی به جای دفاع علنی و آشکار از آن، همسویی کنیم !!

این دست مزدوران، به تازگی چو انداخته اند که تحریم های آمریکا علیه رژیم، جیز است و هر کس که از تحریم رژیم ولایت فقیه به عنوان یک ایرانی دفاع کند، مصداق بارز خیانت را مرتکب شده و هتا تهدید گوزگوزانه کرده اند که اگر به دفاع از تحریم علیه رژیم ادامه دهید، هتا پس از به اصطلاح آرزوی خود یعنی سرنگونی رژیم هم، شما را به دادگاه نظامی می کشانیم و با شما کاری را خواهیم کرد که اسلافمان در جمهوری اسلامی نتوانستند آن غلط را بکنند !!


وقتی ریش و پشم و قیچی را دست کس کش ترین دلالان سیاسی بازی مزدور رژیم بدهید، آنها به شما هلوای ارده خواهند داد !!

ضمن آنکه وزیر امور خارجه ی آمریکا اعلام کرده است که اقلام دارویی و خوراکی، مشمول تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی نشده اند، هتا هشت کشور دیگر که نیاز مبرمی به ورود نفت از ایران داشته اند تا اقتصادشان را از آسیب از این جهت بازدارند نیز، از مشمول شدن تحریم های آمریکا معاف شده اند.

جمهوری اسلامی تا بدان حد وقاحت ویژه ی آخوندی را از خود نشان می دهد که نه تنها به این مورد یعنی استثنا شدن آن هشت کشور از تحریم ها، کوچک ترین اشاره ای نکرده است، بلکه با فراری رو به جلو و گرفتن دست پیش، ادعای گزافی مبنی بر تحریم دارو و خوراک از سوی آمریکا کرده است !! 

واقعیت آنست که اگر دارو در ایران تحریم شده باشد که مردم با درد و رنجوری روبرو شده باشند، پس چگونه است که تحریم خوراک باعث نشده که مردم دچار گرسنگی و مرگ شوند ؟! یعنی آیا جمهوری اسلامی می خواهد در گام پسین، آمار ده ها ملیونی فقر و تنگدستی مردم را هم به گردن تحریم های آمریکا بیندازد ؟! از وقاحت ویژه ی آخوندی هیچ به دور نیست، اما گه خوری هم اندازه ای دارد و اتاق فکرهای چاه دار رژیم، این را به خوبی می دانند !!

این همه برای روشن کردن موضع خود به عنوان کسی است که متوجه است براندازی جمهوری اسلامی، بدون تحریم یک سخن پوچ بیشتر نیست. برای براندازی جمهوری اسلامی، دو راهکار بیشتر وجود ندارد: "یا جنگ یا تحریم" و از این رهگزر، من به عنوان یک ایرانی میهن پرست و برانداز رژیم، هرگز و در هیچ حالتی موافق جنگ علیه ایران به بهانه ی براندازی جمهوری اسلامی نیستم و بدین خاطر، تنها گزینه ی کارایی که علیه موجودیت ولایت فقیه باقی می ماند، همانا تحریم های کمرشکنی است که "دانلد ترامپ" رییس جمهور ضد جهانی سازی و خردمند آمریکایی، نسخه ی آن را علیه آخوندها پیچیده است.


جهانی سازانی که مشغول جهانی سازی اسلام هستند، به خوبی می دانند که با پیروزی ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰، تومار همه ی دسیسه های ده ها ساله ی آنان برای همیشه نقش بر آب خواهد شد و من و هم اندیشانم نیز می دانیم که دمکرات بودن یعنی چپ بودن و چپ بودن یعنی دوست جمهوری اسلامی بودن و این دو یعنی ارتجاع سرخ سوسیالیستی و ارتجاع سیاه اسلامی، هر دو دشمن اسراییل، آزادی بیان، خداناباوری و روشنفکری می باشند و نبرد ما نبردی تاریخی است و ما این بار برای پیروزی صد در صدی آمده ایم و ایشان باید منتظر شکست های سنگین پسین باشند.

تحریم های آمریکا، علیه جمهوری اسلامی است و نه مردم ایران و ترامپ در کنار مردمی خسته از دزدی و فقر و اختلاس و فحشا و سرکوب و شکنجه و زندان و تبعید ایران ایستاده است تا کشور خود را بار دیگر پس بگیرند.

نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

عبدالسلام: حمله ما به شما نه به دلیل خوردن خوک و شراب، بلکه برای دفاع از خودمان است

تروریست الله پرست "صلاح عبد السلام"، تنها بازمانده ی گروهک تروریستی یورشگر مرگبار ۲۰۱۵ در پاریس، از یورش تروریستی در فرانسه دفاع و برای نخستین بار آن را توجیه کرد !!


این تروریست الله پرست که گفته بود می‌ خواهد برای دومین بار سکوت خود را بشکند، روز پنج‌ شنبه ۷ اُم تیر، اجازه یافت تا از سلول فوق امنیتی خود در زندان "فلوری مروژیس" خارج و برای دقایقی با قاضی ضد تروریسم در دادگاه پاریس روبرو شود. عبد السلام، یورش تروریستی را "دفاع از خود" قلمداد کرد و به قاضی گفت:

"ما به دلیل این که شما خوک می‌ خورید، شراب می‌ نوشید یا موسیقی گوش می‌ دهید، به شما یورش نمی آوریم، بلکه الله پرستان در برابر کسانی که به آنها یورش می آورند، از خود دفاع می‌ کنند".

صلاح عبد السلام یکی از متهمان اصلی و تنها مظنون بازمانده ی یورش تروریستی در ۲۲ اُم آبان ماه ۱۳۹۴ برابر با ۱۳ اُم نوامبر ۲۰۱۵ است که در سالن باتاکلان پاریس پایتخت فرانسه و سن دنی در شمال این شهر انجام شد. این گروهک الله پرست وابسته به داعش، با یورش مسلحانه به این دو نقطه، مردم عادی را به رگبار بسته و ۱۳۰ تن را کش…

اخلاق ستیزان انقلابی

دکتر باهری وزیر به اصطلاح دادگستری پیشین پس از شورش ۵۷، در گفتگویی با دانشگاه هاروارد که هنوز خشم و سرخوردگی ناشی از شکست در میان رجال پیشین قوی بود و گاهی از شاه مهربانانه سخن نمی گفتند، پیرامون شخصیت پادشاه می گوید:

"شاه مرد ملایم و با نرمشی بود. این خصوصیت اخلاقی ملایمت و نرمش شاه موجب می شد که در برخوردش با اشخاص خیلی مودب و خیلی با نزاکت باشد. هیچ گاه از شاه خشونت در روبروی اشخاص ندیدم. به ندرت واقعن. شاه در نتیجه ی این وصف نرمش و ملایمت، انتقامجو نبود. در برابر کسانی که معارضش بودند، تنها به این حد اکتفا می کرد که مصدر کار نباشند و موثر در کارها نباشند. به محض این که مخالفین را برکنار می کرد و برکنار می دید از مصدر کار و قدرت، بهشان کمک از نظر مالی می کرد".

سپس نمونه هایی از تیمسار "ریاحی، درخشش، مکی و شاهپور بختیار" می زند.

- این فضیلت های اخلاقی را بسنجید با عمام خونخوار امت یا خلفش
به تازگی باب شده که افرادی که مانند سوسک و عنکبوت از دیوار رایزنی آمریکا بالا می رفتند و آبروی یک ملت را می بردند و در بی ادبی و وحشی گری کم نظیر بودند، با استناد به چند برگ از خاطر…

"حبیبه باقر خاله" مادر "امید دانا"، از توابان مجاهدین خلق بوده است

به تازگی ویدیوی افشاگری دیگری علیه مزدور زباله ی سیاسی رژیم به نام امید دانا از سوی برگه ی ف. بوکی "دهه ی پنجاهی ها" ساخته و منتشر شده است که بر اساس اسناد و مدارکی تازه و غیر قابل انکار، ابعاد تازه تری از این عصاره ی عقده های خودشیفتگی و حقارت را به نمایش می گزارد.

در بخشی از این مستند افشاگری، به خانواده ی امید شریفی دانا پرداخته می شود و با اشاره به مادر، پدر و دو برادر وی، به ترتیب نام آنها را به عنوان "گلی باقر خاله"، "کریم الله شریفی دانا"، "امیر علی شریفی دانا" و "احسان شریفی دانا"، روابط سیاه و ریشه دار این خانواده ی هوادار رژیم را برملا می سازد.

پدر امید دانا به نام کریم الله شریفی دانا فرزند "قلی" !!، ظاهرن تنها آپاراتچی سینماست و جالبست بدانید که بخشی از وظیفه های کاری یک آپاراتچی سینما، تدوین و ویرایش فیلم ها و به معنای ساده تر، "سانسور" می باشد. مادر وی نیز، پیشتر یکی از توابان گروهک تروریستی مجاهدین خلق بوده است و نام سازمانی وی در گروهک "حبیبه" می باشد. سازمان تروریستی مجاهدین خلق همچنین، ن…